KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14619442
nr 1461 9442
Nutida konstnär. Blomster. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x61cm, oramad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 april 2022
kl 18:32:56
700 kr
900 kr